Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Oława <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Oławy

Kierunek: Wrocław <> Oława
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 26 km
Czas przejazdu: ok. 40 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele nerwów towarzyszy każdej przeprowadzce. Bez względu na to, czy chodzi jedynie o przewiezienie paru rzeczy do innego miasta, czy przeniesienie całej firmy, wiąże się to zwykle z pewnym stresem. Świadomość możliwych problemów logistycznych bywa uciążliwa, jednak z naszą pomocą nie trzeba o nic się martwić. Działamy kompleksowo, ustalając z każdym klientem indywidualny zakres obowiązków, których się podejmiemy. Zapewniamy nie tylko transport rzeczy, lecz także dodatkowe usługi.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Oławy

Radosheck to doświadczona firma, której niestraszna żadna przeprowadzka. Wiemy, jak zagwarantować maksymalny komfort naszym klientom, dbając o bezpieczeństwo ich dobytku oraz możliwie szybki czas całego procesu. Organizujemy zarówno małe przeprowadzki, jak i te obejmujące przewóz gabarytów czy nawet przeniesienie całego wyposażenia firmy. Oprócz transportu proponujemy także załadunek i rozładunek rzeczy, a nawet wniesienie ich na piętro. Wyróżniają nas przystępne ceny, które mogą Państwo sprawdzić w zamieszczonym na stronie cenniku.

Oława

Odległość z Wrocławia do Oławy wynosi niespełna 27 kilometrów, dlatego często obsługujemy przeprowadzki na tej trasie. Oława to chętnie wybierany cel ze względu na niższe ceny mieszkań oraz wynajmu. Z drugiej strony, Wrocław oferuje wszystkie zalety większego miasta. Niezależnie od powodów zmiany miejsca zamieszkania lub prowadzenia działalności, dzięki naszej firmie przeprowadzka stanie znacznie łatwiejsza i bezstresowa. W celu zamówienia usługi oraz ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt telefoniczny.