Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Siechnice <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Siechnic:

Kierunek: Wrocław <> Siechnice
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 20 km
Czas przejazdu: ok. 30 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Mapa przejazdu Wrocław-Siechnice:

Firma przeprowadzkowa Radosheck to doświadczony przedstawiciel branży. Oferujemy transport rzeczy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, którzy muszą przenieść swoją działalność do innego lokalu.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Siechnic:

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego proponujemy różne warianty współpracy. Najtańsza opcja to wynajem samochodu o powierzchni ładunkowej 23 m2, wraz z kierowcą, który podjedzie pod wskazany adres, pomoże w zabezpieczeniu dobytku i przewiezie go do celu. Starannie planujemy trasę, aby przeprowadzka odbyła się szybko i sprawnie. Jako dodatkowe usługi oferujemy załadunek oraz wniesienie. Siedziba naszej formy mieści się we Wrocławiu, jednak pomagamy także w wyprowadzce do okolicznych miejscowości lub wysyłamy do nich kierowców po rzeczy osób przenoszących się w przeciwnym kierunki.

Siechnice:

Jeden z naszych najczęstszych celów to Siechnice. Można tam się dostać z Wrocławia drogą krajową nr 94, pokonując zaledwie 11 kilometrów. Z naszą pomocą zajmie to tylko chwilę, a Państwo nie muszą się martwić o kwestie logistyczne.