Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Jak się pozbyć starych mebli?

Poradniki 11 stycznia, 2022
Jak się pozbyć starych mebli?

Renowacja czy wywóz – jak się pozbyć starych mebli?

Mają Państwo w domu stare meble, których chcą się Państwo szybko pozbyć? Sposobów na usunięcie niepotrzebnych szaf, stołów, krzeseł czy komód z mieszkania jest kilka.wywóz mebli Wrocław

Można zdecydować się na ich sprzedaż. Meble, które wciąż dobrze wyglądają, zapewne znajdą nowego właściciela, a uzyskane w ten sposób pieniądze z pewnością przydadzą się podczas remontu mieszkania albo zakupu nowych przedmiotów. Można wystawić je na  sprzedaż na różnorodnych portalach czy forach z ogłoszeniami. Pomocna może się też okazać aukcja internetowa z opcją licytacji w najpopularniejszym polskim serwisie aukcyjnym.

Alternatywą dla pozbycia się z domu starych mebli jest ich renowacja. Starannie wykonane prace renowacyjne sprawiają, że niskim nakładem środków finansowych fotel, stół bądź szafa zyskuje atrakcyjny wygląd, a tym samym nowe życie.

Jeśli jednak mają Państwo pewność, że nie chcą trzymać starego umeblowania w domu i pragną się go Państwo pozbyć, warto zdecydować się na wywóz mebli przez wyspecjalizowaną w tym zakresie firmę (nasza firma oferuje transport mebli od klienta w dowolne miejsce Europy!).

Fachowy wywóz i utylizacja mebli we Wrocławiu

Firma Miras Przeprowadzki oferuje szybki i skuteczny odbiór starych mebli oraz ich bezpieczną dla środowiska, legalną utylizację. Działamy na terenie miasta Wrocław i okolicznych miejscowości. Dysponujemy nowoczesnymi, dużymi pojazdami, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewieźć komplety mebli o największych gabarytach i wadze. Zaletą naszych usług jest terminowe i prędkie wykonanie zlecenia, a także korzystna, konkurencyjna cena usługi.