Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Twardogóra <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Twardogóry

Kierunek: Wrocław <> Twardogóra
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 48 km
Czas przejazdu: ok. 50 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Twardogóra znajduje się niespełna pięćdziesiąt kilometrów od Wrocławia, dlatego stanowi jeden z głównych celów przeprowadzek ze stolicy Dolnego Śląska. Osoby prywatne oraz firmy przenoszą się z Wrocławia do Twardogóry w związku z rosnącymi czynszami i innymi wydatkami. Z drugiej strony, ruch nierzadko odbywa się też w drugą stronę, ze względu na liczne korzyści płynące z mieszkania lub prowadzenia firmy w większym mieście.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Twardogóry

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzką pomiędzy tymi miastami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Radosheck Przeprowadzki, której siedziba mieści się we Wrocławiu, ma wieloletnie doświadczenie w usługach związanych z transportem oraz przeprowadzkami. Na tle konkurencji wyróżniają nas przystępne ceny, które można sprawdzić w zamieszczonym na stronie cenniku. Każda przeprowadzka wiąże się ze stresem, jednak staramy się jak najbardziej go ograniczyć, zapewniając Państwu kompleksowe usługi. W ich zakres wchodzi zarówno transport rzeczy, w tym gabarytów oraz wyposażenia firm, jak i dodatkowe opcje, tzn. załadunek, rozładunek czy wniesienie dobytku.

Twardogóra

Twardogóra to miasto w Polsce położone w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim, w gminie Twardogóra, której jest siedzibą. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. w Twardogórze mieszkały 6624 osoby. Więcej informacji o tym mieście najdziesz na stronie Wikipedii oraz w miejskim serwisie informacyjnym.