Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Środa Śląska <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Środy Śląskiej

Kierunek: Wrocław <> Środa Śląska
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 33 km
Czas przejazdu: ok. 40 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Każda przeprowadzka do nowego miejsca wiąże się z niepewnością, a często też stresem. Dotyka to nie tylko osoby z dużym dorobkiem, ale też te mające niewiele rzeczy do przetransportowania. Bardzo kłopotliwą sytuacją okazuje się także przeniesienie firmy, szczególnie gdy trzeba zabrać do nowej siedziby całe wyposażenie. Z pomocą przychodzą jednak firmy przeprowadzkowe, takie jak Radosheck Przeprowadzki z siedzibą we Wrocławiu. Aby oszczędzić Państwu nerwów, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam rzeczy, możliwie najszybszy czas przejazdu oraz ceny adekwatne do poziomu usług.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Środy Śląskiej

W branży transportowej działamy od wielu lat, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, że okres wyprowadzki zbiega się w czasie z pracami remontowymi oraz innymi wydatkami. Właśnie dlatego staramy się oferować jak najbardziej atrakcyjne ceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, gwarantujemy możliwie najniższą stawkę za podstawową usługę, czyli transport rzeczy i ich profesjonalne zabezpieczenie na czas podróży. Usługi załadunku i rozładunku, a także wniesienia, proponujemy jako dodatkowo płatne opcje, z których nie trzeba korzystać.

Środa Śląska

Środa Śląska to jeden z najczęstszych celów przeprowadzek z Wrocławia, a równie często obsługujemy tę trasę w odwrotnym kierunku. Oba miasta są ze sobą bezpośrednio połączone drogą krajową nr 94, a odległość pomiędzy nimi wynosi 36 kilometrów, więc jadąc poza godzinami szczytu, możemy bardzo szybko zrealizować taką przeprowadzkę. Nie muszą Państwo samodzielnie planować trasy przejazdu, ponieważ nasi kierowcy doskonale znają plan Wrocławia, Środy Śląskiej oraz innych miast w województwie.