Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Wołów <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Wołowa

Kierunek: Wrocław <> Wołów
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 45 km
Czas przejazdu: ok. 50 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

W dzisiejszych czasach częste przeprowadzki stały się już niemal normą. Coraz więcej osób nie chce się osiedlać na stałe w jednym miejscu i całe życie pracować w tym samym biurze czy zakładzie.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Wołowa

Odpowiadając na zapotrzebowanie, nasza firma Radosheck Przeprowadzki z Wrocławia oferuje pomoc w przeprowadzkach nawet dla osób z niewielkim dobytkiem. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Pod wskazany adres podjeżdża samochód o powierzchni załadowania 23 m2, następnie kierowca zabezpiecza rzeczy i udaje się z nimi do docelowego miejsca. Zapewniamy także transport rzeczy gabarytowych, a naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych. Niestraszna nam nawet przeprowadzka całych firm, wiążąca się z transportem całego wyposażenia lokalu, w tym przedmiotów wymagających szczególnego traktowania, jak sprzęt elektroniczny.

Wołów

Działamy na terenie Wrocławia, ale dokonujemy także przeprowadzek do i z okolicznych miast, takich jak Wołów. Mogą nam Państwo zaufać, że wszystkie przedmioty dotrą do celu w nienaruszonym stanie. Dbamy o ich dokładnie zabezpieczenie, a kierowcy to odpowiedzialni i rzetelni pracownicy o odpowiednim doświadczeniu i umiejętnościach. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia transportu.