Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Sprzątanie piwnic

Profesjonalne sprzątanie piwnic we Wrocławiu i okolicach

W ramach niniejszej podstrony proponujemy Państwu kompleksowe czyszczenie piwnic z wszelkich zalegających w nich przedmiotów. Usługa ta obejmuje całościowe opróżnienie pomieszczenia i skrupulatne zabezpieczenie znajdującego się w nim dobytku. Nie jest to zatem sprzątanie piwnicy rozumiane jako mycie podłóg czy odkurzanie, ale fachowa pomoc w usunięciu niepotrzebnych rzeczy zajmujących cenne miejsce.

Podczas realizacji powierzonych nam w tym zakresie zadań zapewniamy przede wszystkim pełne bezpieczeństwo przenoszonych i pakowanych przez nas obiektów, perfekcyjną terminowość oraz dużą szybkość działania. Dodatkowo na Państwa życzenie opróżnianie piwnic jesteśmy w stanie przeprowadzić w komplecie z pozbyciem się niepotrzebnych Państwu przedmiotów oraz utylizacją obecnych w pomieszczeniu odpadów.

Ile kosztuje sprzątanie piwnicy w wykonaniu naszej firmy?

Ceny we Wrocławiu i sąsiadujących z nim miejscowościach rozpoczynają się już od zaledwie 150 zł. Im większą powierzchnia wymaga opróżnienia, tym oczywiście więcej wyniesie również koszt całej usługi, choć zawsze staramy się realizować prace relatywnie tanio. W przypadku zainteresowania konkretnymi informacjami w tym zakresie szczegółów dostarczy Państwu nasz cennik.

W przypadku pytań z zakresu sprzątania piwnicy zapraszamy do kontaktu.

Radosheck Przeprowadzki

2020-2021