Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Sprzątanie garaży

Kompleksowe sprzątanie garaży we Wrocławiu i miejscowościach sąsiadujących

Jeśli interesuje Państwa gruntowne sprzątanie garażu, trafiliście Państwo we właściwe miejsce. Usługa ta jest bowiem jedną z głównych specjalizacji firmy Radosheck Przeprowadzki, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać ją na Państwa zlecenie zarówno tanio, jak i solidnie.

W zakres realizowanych przez nas prac wchodzi przede wszystkim kompleksowe opróżnianie garaży z wszelkich zalegających w nich obiektów. Następnie wyniesiony z nich dobytek zabezpieczamy i transportujemy we wskazane przez klienta miejsca albo ponownie wstawiamy do pomieszczenia, jednak w uporządkowany i zgodny z Państwa życzeniem sposób. Proponowana usługa to nie jest zatem typowe mycie garaży podziemnych przeprowadzane przez firmy sprzątające, ale raczej skuteczny sposób na odzyskanie kontroli nad „zagraconą” przestrzenią.

W przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem. Jeśli chodzi o koszty, sprzątanie garaży we Wrocławiu i okolicach możliwe jest u nas już od 150 zł, jednak szczegółów w tym zakresie dostarcza cennik. Zapraszamy do zapoznania się  z nim i kontaktu w celu zamówienia usługi.