Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Kartony do przeprowadzki

Funkcjonalne i wytrzymałe kartony do przeprowadzki w ofercie firmy Radosheck Przeprowadzki

Główną misją firmy Radosheck Przeprowadzki jest zapewnianie naszym klientom w pełni kompleksowego wsparcia w zakresie szeroko rozumianych przeprowadzek. W związku z tym ofercie mamy silnie zróżnicowane pod względem rozmiarów, grubości i kształtów pudełka kartonowe. Dzięki ich mnogości z łatwością odszukają Państwo u nas pudła precyzyjnie dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Relatywnie małe kartony przeprowadzkowe (do 30 litrów) świetnie nadadzą się do transportu np. rozmaitych akcesoriów kuchennych i zastawy stołowej, letnich i wiosennych ubrań, kosmetyków, literatury czy kolekcji gier planszowych. W ich nieco większe warianty (np. 50- czy 80-litrowe) z powodzeniem spakują Państwo z kolei średniego rozmiaru sprzęt AGD, grubszą i większą odzież czy też rozmaite koce, szmatki czy ręczniki.

Najbardziej obszerne pudełka kartowe z naszej oferty mogą osiągać objętość nawet do 120 litrów. Te posłużą Ci do sprawnego oraz bezpiecznego przewozu największych i najcięższych przedmiotów znajdujących się w domu, takich jak chociażby kołdry, zimowe obuwie czy duże urządzenia AGD lub RTV.

Ponieważ na naszą korzyść przemawia nie tylko różnorodność asortymentu, ale również jego niska cena przy zachowaniu wysokiej jakości, nie muszą Państwo dłużej zastanawiać się, gdzie kupić tanio dobre opakowania kartonowe. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz zapraszamy do kontaktu w przypadku chęci nawiązania współpracy w zakresie przeprowadzek.