Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Jak transportować lodówkę?

Poradniki 11 stycznia, 2022
Jak transportować lodówkę?

Przewóz lodówki – Wrocław i okolice

Lodówka to jeden z najważniejszych sprzętów kuchennych, a jednocześnie urządzenie, które łatwo może ulec uszkodzeniu w transporcie, jeśli nie zostanie prawidłowo zabezpieczone i ustawione. Zachęcamy do zaufania w tej kwestii doświadczonym specjalistom z naszej firmy Miras Przeprowadzki, którzy zadbają o transport. transport lodówki Wrocław i okolice

Jesteśmy rzetelnym przewoźnikiem z Wrocławia, ale działamy też poza jego granicami. Oferujemy profesjonalny transport lodówki na terenie miasta i okolic. Gwarantujemy terminową i sprawną realizację zlecenia w atrakcyjnej cenie.

Jak transportować lodówkę w prawidłowy sposób?

Transport chłodziarki to niełatwe zadanie, wymagające siły i precyzji podczas przenoszenia, a także odpowiedniego pojazdu do przewiezienia urządzenia. Lodówki to zazwyczaj ciężkie i wysokie sprzęty, których umieszczenie w samochodzie, a następnie wypakowanie i wniesienie na piętro bywa sporym wyzwaniem. Należy przy tym pamiętać, że przewóz lodówki powinien odbywać się w pozycji pionowej, ewentualnie pod kątem nie większym niż 75 stopni. Transport lodówki poziomo, czyli na leżąco na boku lub „plecach” grozi wyciekiem oleju sprężarkowego do instalacji chłodzącej, a tym samym uszkodzeniem sprzętu. Niewiele samochodów osobowych pozwala na transport urządzenia pod wspomnianym kątem, nie mówiąc już o przewozie pionowym.

Dlatego najlepiej zlecić przetransportowanie chłodziarko-zamrażarki specjalistom. Nasza wrocławska firma przeprowadzkowa dysponuje pojazdami o odpowiedniej wielkości, które pozwalają nam na sprawny i bezpieczny transport lodówek o dowolnych wymiarach. Mamy doświadczenie w realizacji tego rodzaju usług, dlatego gwarantujemy, że chłodziarka nie ulegnie uszkodzeniu podczas jazdy.