Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzki biur

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wrocławskich przedsiębiorców, oferujemy kompleksową usługę obejmującą przeprowadzki firm oraz biur. Lata obecności na dolnośląskim rynku transportowym pozwoliły nam zdobyć bezcenne doświadczenie, umiejętności oraz wypracować modele działania, umożliwiające sprawną organizację przenosin biura do nowej lokalizacji.

Bezpieczny wywóz mebli biurowych

Doskonale wiemy, jak cenne dla firmowych zespołów są biurowe meble, dokumenty, sprzęt elektroniczny czy specjalistyczne maszyny. Współpracując z nami, nie muszą Państwo obawiać się o bezpieczeństwo przewożonego mienia. Każdy z tych elementów zostanie odpowiednio zabezpieczony, a polisa ubezpieczeniowa ochroni dobytek przedsiębiorstwa na wypadek niespodziewanych zdarzeń podczas transportu.

W Radosheck Przeprowadzki wykonujemy kompleksowe, tanie przeprowadzki biura, obejmujące m.in.:

 • demontaż i przygotowanie mebli biurowych, elektroniki i pozostałego sprzętu,
 • załadunek wszystkich niezbędnych elementów do samochodu,
 • przenoszenie biura z użyciem odpowiednio przystosowanych pojazdów,
 • wniesienie i rozpakowanie wyposażenia w miejscu docelowym,
 • montaż mebli oraz pozostałego sprzętu w nowym biurze.

Przeprowadzki biur poza Wrocław – jak się do tego przygotować?

Pragnąc zlecić wywóz mebli biurowych do nowej lokalizacji we Wrocławiu lub dowolnym, innym mieście, warto odpowiednio przygotować się do takiej operacji. Zabezpieczenie dokumentów, opróżnienie zawartości szaf, regałów oraz biurek można zlecić nam lub wykonać we własnym zakresie, używając folii pęcherzykowej (bąbelkowej), kartonów, taśm klejących oraz folii stretch. Ta ostatnia doskonale sprawdzi się m.in. przy pakowaniu segregatorów z dokumentami lub kartotek.

Warto mieść na uwadze fakt, że odpowiednio zaplanowana i właściwie zorganizowana przeprowadzka trwa krócej i wiąże się z dużo mniejszym stresem. W czasach, gdy nawet kilkugodzinna przerwa w funkcjonowaniu firmy powoduje poważne straty finansowe, nasze kompleksowe podejście pozwala zminimalizować biurowy przestój do niezbędnego minimum. Warto dodać, że na życzenie Klienta przeprowadzka biura we Wrocławiu może być wykonana o niestandardowej porze, np. w godzinach popołudniowych lub nocnych.

Cena przeprowadzki całego biura

Podmiotom chcącym zlecić tanie przeprowadzki biur Wrocław zapewnia duży wybór firm przewozowych. Nie zawsze jednak „tanio” oznacza jednocześnie: komfortowo, szybko i bezpiecznie. W Radosheck Przeprowadzki dokładamy wszelkich starań, aby Klienci niezależnie od branży i rodzaju przewożonego ładunku, mieli nasze pełne wsparcie na każdym etapie przenoszenia biura. W zależności od potrzeb zlecającego możemy rozszerzyć zakres współpracy o dodatkowe usługi, takie jak np. utylizacja mebli biurowych.

Przeprowadzka biura – powierz ją ekspertom!

Od lat realizujemy przenosiny oraz przeprowadzki biur, firm, lokali usługowych czy też firm produkcyjnych na terenie Wrocławia i całego kraju. Bez względu na to, czy pragną Państwo zlecić nam jedynie przewóz mebli i komputerów, czy interesuje Państwa pełna obsługa, obejmująca przygotowanie, demontaż, a nawet recykling mebli biurowych, z chęcią podejmiemy się każdego zadania (od niedawana także magazynowania). W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu – zapewniamy nie tylko w pełni bezpieczne i sprawne, ale również tanie przeprowadzki dla firm we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach.

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

E-mail

rado… Wyświetl

Telefon

885 022 001

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.


  Please prove you are human by selecting the key.

  Galeria zdjęć

  Usługi przeprowadzkowe realizowane przez firmę Miras na terenie Wrocławia i okolic
  Firma transportowa Miras we Wrocławiu
  Firma przeprowadzkowa Miras z Wrocławia
  Wykwalifikowani pracownicy firmy Miras we Wrocławiu
  Przeprowadzka realizowana przez firmę Miras z Wrocławia do Opola
  Przeprowadzka realizowana przez firmę Miras na terenie Dolnego Śląska
  Profesjonalne przeprowadzki we Wrocławiu realizowane przez firmę Miras
  Przeprowadzki na terenie Wrocławia i okolic