Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzki domów

Zmiana miejsca zamieszkania i wyprowadzka zawsze wiążą się z pewnym problem dotyczącym przewiezienia olbrzymiej ilości przedmiotów. Wyzwanie jest szczególnie duże, kiedy chodzi o przeprowadzki domów, których powierzchnie są zazwyczaj większe od miejskich mieszkań, a co za tym idzie, najczęściej jest w nich zgromadzone więcej mebli, sprzętu RTV/AGD, narzędzi oraz innych cennych rzeczy. Oferujemy naszą pomoc w tym zakresie. Zapewniamy, że z nami przeprowadzka z domu przebiegnie szybko, sprawnie, a przy tym bezproblemowo. Obszarem naszego działania jest Wrocław, ale jesteśmy gotowi podjąć się również innych zleceń, dlatego zapraszamy do kontaktu, by sprawdzić, czy możliwa jest realizacja Państwa oczekiwań.

Kompleksowa przeprowadzka domu

Zależy nam na zapewnieniu klientom poczucia maksymalnego komfortu w tym stresującym czasie, jakim zawsze jest wyprowadzka, dlatego oferujemy wykonanie usługi w trybie kompleksowym. Ekipa zajmie się każdym etapem procesu logistycznego, tak, by zleceniodawcy mogli cieszyć się spokojem i przyjechać „na gotowe” do nowego budynku. Jakie zadania można przydzielić naszym fachowcom?

Załadunek

Pierwszym etapem działań jest załadunek towaru, czyli mienia klienta do pojazdu. Pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i wprawę w noszeniu gabarytowych przedmiotów, dlatego wywiązują się oni z zadania nie tylko szybko i sprawnie, ale przede wszystkim działają ostrożnie. Dzięki temu przeprowadzka domu z firmą Radosheck Przeprowadzki jest profesjonalna i bezpieczna.

Zabezpieczenie ładunków

Zależy nam, by towar kontrahentów dojechał na miejsce w stanie nienaruszonym. By nie dopuścić do żadnych zniszczeń w mieniu, zabezpieczamy powierzone nam przedmioty. Owijamy je folią stretch, by wykluczyć ryzyko powstania zarysowań, odprysków i innych ubytków. W razie potrzeby stosujemy grubsze koce (np. w celu ochrony kruchych przedmiotów). Wykorzystujemy też pasy mocujące i inne techniki unieruchamiania ładunków, aby nie przemieszczały się w trakcie jazdy i nie upadały. Dlatego, kiedy realizujemy przeprowadzki domów, nasi klienci mogą być spokojni, że nie uszkodzimy ich mienia.

Wyładunek

Ostatni etap pomocy przy wyprowadzkach to rozładunek auta i wniesienie towaru do budynku.

Indywidualny zakres usług

Oczywiście jesteśmy elastyczni i przewidujemy możliwość indywidualnego ustalenia zakresu zlecenia. Klienci mogą np. zrezygnować z usługi wniesienia mebli i innych przedmiotów do nowego domu przez naszą ekipę itp. Naturalnie w takich sytuacjach obniżamy cenę.

Zachęcamy do kontaktu, by omówić wszelkie szczegóły i uzyskać bezpłatną oraz niezobowiązującą wycenę.

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

E-mail

rado… Wyświetl

Telefon

+48 885 022 001

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.


  Please prove you are human by selecting the flag.

  Galeria zdjęć

  Usługi przeprowadzkowe realizowane przez firmę Miras na terenie Wrocławia i okolic
  Firma transportowa Miras we Wrocławiu
  Firma przeprowadzkowa Miras z Wrocławia
  Wykwalifikowani pracownicy firmy Miras we Wrocławiu
  Przeprowadzka realizowana przez firmę Miras z Wrocławia do Opola
  Przeprowadzka realizowana przez firmę Miras na terenie Dolnego Śląska
  Profesjonalne przeprowadzki we Wrocławiu realizowane przez firmę Miras
  Przeprowadzki na terenie Wrocławia i okolic