Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Trzebnica <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Trzebnicy

Kierunek: Wrocław <> Trzebnica
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 27 km
Czas przejazdu: ok. 30 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Radosheck Przeprowadzki to doświadczona firma przeprowadzkowa, która pomoże w uniknięciu stresu związanego z przenosinami do innego miasta. Oferujemy przewozy do Trzebnicy z Wrocławia, a także w przeciwnym kierunku

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Trzebnicy

Z naszej perspektywy nie ma znaczenia, czy chcą Państwo przewieźć jedynie drobne przedmioty osobiste, czy meble oraz inne gabaryty, a może całą firmę z jej wyposażeniem. W zależności od potrzeb dostosujemy liczbę pracowników i ilość kursów. Oferujemy nie tylko sam transport rzeczy, ale także dodatkowe usługi, jak załadunek, rozładunek oraz wniesienie. Trzebnica to miasto położone zaledwie 27 kilometrów od Wrocławia, dlatego często dochodzi do przeprowadzek pomiędzy tymi miejscowościami. Wynika to często z różnic w cenach mieszkań czy wynajmu powierzchni użytkowych. Nasi kierowcy mają już duże doświadczenie w przewozach na tej trasie.

Trzebnica

Każda przeprowadzka to dla nas wyzwanie, któremu staramy się jak najlepiej podołać, aby w pełni zadowolić naszych klientów. Transport organizujemy w taki sposób, aby wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Charakteryzują nas także atrakcyjne ceny, które mogą Państwo sprawdzić w cenniku dostępnym na stronie.