Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Oborniki Śląskie <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Obornik Śląskich

Kierunek: Wrocław <> Oborniki Śląskie
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 30 km
Czas przejazdu: ok. 40 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Przeprowadzka lub przeniesienie firmy do innego miasta to dla wielu osób bardzo stresująca perspektywa. Im więcej rzeczy mamy do przewiezienia, tym bardziej problemowy wydaje się ten proces. Jednak z naszą pomocą wszystko przebiegnie szybko i sprawnie. Radosheck to doświadczona firma przeprowadzkowa z Wrocławia.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Obornik Śląskich

Oferujemy profesjonalny transport rzeczy w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Jeśli Państwa celem są Oborniki Śląskie lub trasa ma odbyć się w przeciwną stronę, zapewnimy takie wsparcie, jakiego potrzeba. Zakres naszych usług obejmuje różnego rodzaju przeprowadzki, od przewozu jedynie drobnych przedmiotów, przez transport mebli i pozostałych gabarytów, aż po przenoszenie firm z całym wyposażeniem.

Dostępne są dodatkowe opcje, jak załadunek, rozładunek czy wniesienie rzeczy. W zależności od potrzeb wysyłamy odpowiednią ilość pracowników. Dokładną cenę ustalamy indywidualnie, zgodnie z zamieszczonym na stronie cennikiem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lub kontaktu celem ustalenia szczegółów.