Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzki międzynarodowe

Zmiana miejsca zamieszkania może dotyczyć nie tylko miasta na terenie Polski, ale także innego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Radosheck Przeprowadzki kompleksowo organizuje przeprowadzki międzynarodowe z Wrocławia do dowolnego kraju w Europie i na świecie (no prawie 😉).

Bezpieczne i bezstresowe przeprowadzki zagraniczne

Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej pozwala nam obsługiwać nie tylko najprostsze, ale również najbardziej złożone przeprowadzki międzynarodowe. Nie ma znaczenia, czy planują Państwo przenieść się wraz ze swoim dobytkiem do innego kraju na terenie Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, czy dowolnego państwa spoza UE.

Dzięki naszym rozległym kontaktom biznesowym jesteśmy w stanie w najdrobniejszych szczegółach zaplanować, przeprowadzić oraz odpowiednio zabezpieczyć przenosiny domu, mieszkania lub przeprowadzka biura. Pomożemy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności oraz dokumentów, a dzięki międzynarodowemu ubezpieczeniu naszych transportów nie będą musieli obawiać się Państwo o swoje mienie.

Przeprowadzka międzynarodowa – dlaczego Radosheck Przeprowadzki?

Wyjazd za granicę na stałe lub pewien czas to często jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Jeśli już Państwo taką podejmą, warto poszukać przewoźnika, który pomoże w profesjonalnym i bezpiecznym transporcie rzeczy do nowego mieszkania. Za wyborem naszych usług przemawiają:

 • terminowość i rzetelność,
 • ekspercka wiedza,
 • doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat działalności,
 • atrakcyjnym, przystępny cennik,
 • wsparcie, jakim otaczamy Klientów na każdym etapie przeprowadzki.

Jak wykonujemy przeprowadzki międzynarodowe z Wrocławia?

Na Państwa życzenie, odpowiednio wcześniej zajmiemy się przygotowaniem mebli, sprzętu AGD/RTV oraz pozostałego dobytku do przewozu. Zapewnimy odpowiednie materiały do pakowania, a następnie wyniesiemy ładunek z mieszkania i przetransportujemy do miejsca docelowego. Po przybyciu wniesiemy, rozpakujemy i zamontujemy wyposażenie w nowej lokalizacji. Wszystko po to, aby oszczędzić Państwu dodatkowego stresu oraz wyeliminować nerwy związane ze zmianą miejsca zamieszkania.

Przeprowadzki zagraniczne – Wrocław i cała Polska

Choć siedzibą naszej firmy jest Wrocław, działamy na terenie całego kraju. Nie ma znaczenia to, czy przeprowadzka międzynarodowa ma zostać zrealizowana z Warszawy, Poznania czy innego miasta. W każdym z tych przypadków mogą Państwo liczyć na nasze pełne wparcie, atrakcyjny cennik oraz bezpieczny przewóz całego dobytku. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy oraz wyceny usługi.

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.


  Please prove you are human by selecting the car.

  Galeria zdjęć

  Zdjęcie 10 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 9 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 8 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 7 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 6 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 55 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 4 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 3 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 2 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 1 - Miras Przeprowadzki