Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przewóz rzeczy

Bezpieczny przewóz rzeczy – Zdaj się na profesjonalistów!

Wrocław to miasto, w którym najłatwiej i w korzystnych cenach skorzystać można z usług ekspertów z naszej firmy Radosheck Przeprowadzki. Nasi specjaliści od przeprowadzek łączą w sobie doświadczenie i odpowiedzialność, co pozwala zagwarantować bezpieczny przewóz osób i rzeczy. Wiedza i umiejętności poparte są także sukcesami we współpracy z zagranicznymi kontrahentami, pochodzącymi z krajów takich jak Niemcy, Holandia i Anglia. Polska jest obecnie głównym obszarem na terenie, którego oferujemy wysokiej jakości usługi takie jak przewóz rzeczy i osób.

Samodzielny transport ładunków mało- i wielkogabarytowych to czasochłonny i ryzykowny proces, który o wiele łatwiej jest zlecić profesjonalistom. Oferta firmy Radosheck Przeprowadzki dopasowana jest do potrzeb osób prywatnych oraz przedsiębiorstw zainteresowanych usługami takimi jak przewóz rzeczy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

Ile kosztuje przewóz rzeczy?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, ile kosztuje przewóz rzeczy oraz od jakich czynników zależna jest cena usługi. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia są wyceniane indywidualnie, tak aby obie strony były zadowolone.

Częściowy koszt przewozu rzeczy można samodzielnie oszacować, przyjmując stawkę 1,90 zł za kilometr i mnożąc przez długość potencjalnej trasy. O wiele lepiej jest skorzystać z bezpłatnej wyceny telefonicznej, która pozwoli też na zweryfikowanie dostępności lub zdefiniowanie najbliższego wolnego terminu. Firma Radosheck Przeprowadzki ma wszelkie niezbędne uprawnienia do przewozu rzeczy oraz sprzęt, który umożliwia bezpieczny transport delikatnych ładunków (np. pianina).

Oferujemy przewozy już od 69zł, samochód z kierowcą od 180 zł!