Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Utylizacja

Utylizacja mebli i odpadów – Wrocław

Firma Radosheck Przeprowadzki oferuje kompleksowy wywóz starych mebli, dokumentów, odzieży, dywanów i innych odpadów wraz z ich utylizacją. Nasze usługi we Wrocławiu i okolicach kierujemy przede wszystkim do osób prywatnych i firm zainteresowanych legalnym oraz bezpiecznym pozbyciem się zbędnych sprzętów domowych, a także biurowych. Gwarantujemy sprawne i terminowe zrealizowanie usługi.

Przeprowadzka mieszkania czy biura często wiąże się z decyzją o wyrzuceniu części posiadanych przedmiotów, zamiast przewiezienia ich w nowe miejsce. Nie wszystkie niepotrzebne rzeczy można jednak wrzucić do pojemników na śmieci. Na przykład, umeblowanie często zawiera elementy szklane, plastikowe i metalowe, co sprawia, że nie można go umieścić w konkretnym kontenerze. Ponadto meble wyprodukowane z płyty wiórowej są niebezpieczne dla środowiska, ponieważ uwalniają formaldehyd. W takim przypadku wymagana jest profesjonalna utylizacja wykonana przez specjalistów.

Nasza firma oferuje utylizację i wywóz mebli w korzystnej cenie. Jeśli interesuje Państwa szczegółowy koszt realizacji zlecenia, na naszej stronie dostępny jest cennik usług. Zapraszamy do kontaktu!

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Radosheck Przeprowadzki

2020-2021