Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Transport mebli

Naszą ekipę tworzą doświadczone i odpowiednio przeszkolone osoby, które w swojej branży działają od wielu lat. Dlatego pracują sprawnie i szybko, potrafią oszczędzać czas i dzięki temu realizować większą ilość zleceń niż przeciętna ekipa konkurencyjna. Z tego powodu możemy sobie pozwolić na obniżenie cen, bez utraty płynności finansowej i zaniżania jakości działania.

Oferujemy najtańszy transport mebli we Wrocławiu

Firma Radosheck Przeprowadzki oferuje prawdopodobnie najtańszy transport mebli w mieście. Sprawdź cennik i przekonaj się, że stawiając na pomoc naszych fachowców, nie zapłacisz wiele.

le kosztuje transport mebli?

Proponujemy różne zakresy naszej pomocy, a cena za zlecenie jest zależna od zadań, jakie zostaną przydzielone naszej ekipie. Klient może wynająć jedynie samochód z kierowcą, który zrealizuje tani transport mebli spod jednego adresu do drugiego, jak również postawić na kompleksową obsługę, w ramach której każdym etapem przewozu (zniesieniem, załadunkiem, rozładunkiem i wniesieniem) zajmą się nasi pracownicy. Przedstawiamy ofertę, w której znajdują się usługi odpowiadające potrzebom wszystkich klientów dysponujących rozmaitymi możliwościami finansowymi.

W przypadku skorzystania z opcji wynajęcia pojazdu z kierowcą transport mebli wychodzi wyjątkowo tanio. Jest to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących ekonomicznej opcji przewozu gabarytowych przedmiotów. Jeśli zatem są Państwo w stanie samodzielnie załadować lub rozładować i wnieść meble do obiektu, ta propozycja będzie najkorzystniejsza. Nasz cennik przewiduje niską opłatę za taką usługę. Koszt wynosi zaledwie 69 zł za godzinę użytkowania samochodu. Podstawiamy auto o dużej powierzchni ładunkowej liczącej aż 23 m3.

Klientom, którzy nie poradzą sobie sami, proponujemy transport mebli z wniesieniem przez naszych specjalistów. W takiej sytuacji wydatek również nie będzie wysoki. Cena zarezerwowania pojazdu wraz z trzyosobową ekipą, która zajmie się wszystkimi czynnościami, wynosi od 180 zł.

Koszty rosną wraz z liczbą przedmiotów, które należy załadować, a następnie rozładować oraz wnieść. Bierzemy też pod uwagę zarówno wymiary, jak i wagę towaru. Im trudniejsza praca czeka naszych fachowców, tym wyższe ich wynagrodzenie. Cały czas jednak zapewniamy, że nasza firma realizuje najtańszy transport mebli na terenie miasta.

W przypadku, kiedy zlecenie jest rozbudowane i przewiduje przewóz i wniesienie wielu mebli (np. wszystkich z mieszkania) realizujemy usługę zwaną jako transport mebli, a nie wynajęcie pojazdu z ekipą. Koszty rozpoczynają się od 350-ciu złotych. Jeśli dodatkowo pojawia się potrzeba przewiezienia różnych innych przedmiotów (kwiaty, sprzęt elektroniczny, kartony z odzieżą itp.), zapraszamy do zarezerwowania wariantu „przeprowadzka”, którego cena też rozpoczyna się od 350-ciu złotych.

Z nami przetransportują Państwo również pianino. Koszt usługi wraz z wniesieniem zaczyna się od 450-ciu zł.

Transportowanie mebli poza Wrocław

Transport mebli oferujemy przede wszystkim między dowolnymi adresami w granicach Wrocławia, ale nie ograniczamy swojej oferty. U nas zamówią Państwo również niedrogi transport między miastami. W takich sytuacjach obowiązuje cena za km. Stawkę zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od konkretnego zlecenia i stopnia jego trudności.

Skrócony cennik

W ramach podsumowania prezentujemy skrócony cennik. Proszę pamiętać, że podane koszty są orientacyjne i mogą ulec zmianie, a także, że nie zostały wyszczególnione niektóre usługi, o których można zdobyć informację w trakcie kontaktu:

 • wynajęcie auta z kierowcą – od 69 zł/h,
 • wynajęcie pojazdu z trzyosobową ekipą – od 180 zł,
 • pełen transport mebli lub przeprowadzka (przewóz mebli i innych przedmiotów) – od 350 zł,
 • przewóz pianina – od 450 zł,
 • transport między miastami – cena za km (stawka ustalana indywidualnie).

Realizujemy też zlecenia nietypowe, przyjmujemy do dystrybucji ładunki gabarytowe, jesteśmy gotowi na szereg dodatkowych działań. Klientów, którzy mają niestandardowe potrzeby, zapraszamy do kontaktu. Wszelkie warunki oraz przebieg tego typu zleceń ustalamy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę różne czynniki. Zawsze dążymy do tego, by zaproponować komfortowe rozwiązanie, które zadowoli kontrahenta, a jednocześnie pozwoli nam zrealizować zadanie tanio.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej wyceny usługi.

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

E-mail

rado… Wyświetl

Telefon

885 022 001

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.


  Please prove you are human by selecting the house.

  Galeria zdjęć

  Usługi przeprowadzkowe realizowane przez firmę Miras na terenie Wrocławia i okolic
  Firma transportowa Miras we Wrocławiu
  Firma przeprowadzkowa Miras z Wrocławia
  Wykwalifikowani pracownicy firmy Miras we Wrocławiu
  Przeprowadzka realizowana przez firmę Miras z Wrocławia do Opola
  Przeprowadzka realizowana przez firmę Miras na terenie Dolnego Śląska
  Profesjonalne przeprowadzki we Wrocławiu realizowane przez firmę Miras
  Przeprowadzki na terenie Wrocławia i okolic