Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Oleśnica <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Oleśnicy

Kierunek: Wrocław <> Oleśnica
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 20 km
Czas przejazdu: ok. 30 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Przeprowadzka do nowego domu, mieszkania lub biura to ekscytujące, ale i trudne wyzwanie. Aby przewiezienie mebli, sprzętu AGD i innych przedmiotów do nowego miejsca nie wiązało się z bałaganem i stresem, warto zlecić transport rzeczy doświadczonym specjalistom.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Oleśnicy

Świadczymy kompleksowe usługi przeprowadzkowe z Wrocławia do Oleśnicy. Przeprowadzka na trasie Wrocław-Oleśnica odbywa się w pełni profesjonalny sposób, co daje pewność sprawnej i terminowej realizacji zlecenia. Dysponujemy specjalistycznymi, odpowiednio dużymi pojazdami, w których z łatwością zmieści się spory ładunek. Oferujemy kompleksowy transport rzeczy, obejmujący przewóz, załadunek, rozładunek, a nawet utylizację niepotrzebnego mienia. Świadczymy również usługi obejmujące tylko wybrane prace, np. sam transport, bez rozładunku czy załadunku, w zależności od zapotrzebowania klienta. Realizujemy przeprowadzki prywatne i firmowe.

Oleśnica

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tak zaplanować i wykonać usługę, aby w jak najmniejszym stopniu wpłynąć na pracę przedsiębiorstwa albo komfort domowników. Dokładnie zabezpieczamy meble, urządzenia AGD i RTV, naczynia oraz inne przedmioty w transporcie, co daje pewność, że nie ulegną one uszkodzeniu podczas przewozu. Konkretna wycena zależy od kilku czynników, m.in. dokładnej odległości między punktami przewozu we Wrocławiu i Oleśnicy, ilości przewożonych przedmiotów czy usług dodatkowych, na przykład załadunku, rozładunku lub utylizacji transportowanych rzeczy.