Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Brzeg Dolny <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Brzegu Dolnego

Kierunek: Wrocław <> Brzeg Dolny
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 38 km
Czas przejazdu: ok. 50 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Przeprowadzka z firmą Radosheck Przeprowadzki to doskonałe rozwiązanie dla osób zainteresowanych transportem rzeczy z Wrocławia do Brzegu Dolnego i w drugą stronę. W celu uzyskania bezpłatnej wyceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza w zakładce kontakt.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Brzegu Dolnego

Dojazd z Wrocławia do Brzegu Dolnego zajmuje niecałą godzinę, dzięki czemu szybko, łatwo i tanio można przetransportować gabaryty. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, których ceny zaczynają się już od 69 zł. Terminy przeprowadzek ustalane są indywidualnie, zaś orientacyjne ceny poszczególnych usług zobaczyć można w zakładce cennik.

Brzeg Dolny

Brzeg Dolny, położony niecałe 40 km od centrum Wrocławia, to jedno z wielu miast, w których skorzystać można z usług przedsiębiorstwa Radosheck Przeprowadzki. Samodzielny transport rzeczy gabarytowych nie należy do najłatwiejszych zadań oraz obarczony jest większym ryzykiem uszkodzenia ładunku. Skorzystanie z usług profesjonalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem to sprawdzony przepis na uniknięcie nieprzyjemności związanych z transportem rzeczy w trakcie przeprowadzki.