Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Prusice <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Prusic

Kierunek: Wrocław <> Prusice
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 35 km
Czas przejazdu: ok. 40 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Samodzielna przeprowadzka biura lub domu jest niezwykle czasochłonna, zaś w przypadku braku odpowiedniego pojazdu może okazać się znacznie bardziej kosztowna. O wiele bezpieczniej i lepiej jest zdać się na profesjonalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem z firmy Radosheck Przeprowadzki.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Prusic

Transport rzeczy delikatnych i gabarytowych (np. pianina, antyki, elektronika) z Wrocławia do Prusic i w drugą stronę to jedna z naszych wielu specjalizacji. Orientacyjne ceny niektórych usług związanych z przeprowadzkami znaleźć można w cenniku na naszej stronie, warto jednak skorzystać z możliwości bezpłatnej wyceny. Terminy przeprowadzek oraz koszty transportu są ustalane indywidualnie, tak aby obie strony były zadowolone. Bezpłatną wycenę uzyskać można telefonicznie lub przy pomocy dedykowanego formularza w zakładce kontakt.

Prusice

Prusice są jednym z wielu miast, w których oferujemy usługi transportowe. Terminy przeprowadzek oraz koszty transportu są ustalane indywidualnie, tak aby obie strony były zadowolone.