Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzka Kąty Wrocławskie <> Wrocław

Wycena usługi przeprowadzkowej z Wrocławia do Kątów Wrocławskich

Kierunek: Wrocław <> Kąty Wrocławskie
Cenna: od 169 zł netto
Odległość: ok. 25 km
Czas przejazdu: ok. 30 minut
Samochód: Mercedes Sprinter
Pracownicy: od 1 do 3
Załadunek: do ustalenia
Rozładunek: do ustalenia
Uwagi dodatkowe:
Zamów: +48 885 022 001

Świadczymy profesjonalne usługi związane z transportem rzeczy w trakcie przeprowadzek, których ceny zaczynają się od 69 zł. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci uzyskania bezpłatnej wyceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

Informacje dodatkowe na temat usługi transportowej do Kątów Wrocławskich

Orientacyjne ceny niektórych usług związanych z przeprowadzkami zobaczyć można w cenniku na naszej stronie. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, w związku z czym dokładne ceny ustalane są indywidualnie, tak aby obie strony były usatysfakcjonowane.  Przeprowadzka biur i domów to jedna z naszych specjalizacji, dzięki której zagwarantować można bezpieczny transport delikatnych mebli lub instrumentów takich jak pianina.

Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie to jedno z wielu miast, w których skorzystać można z oferty usług transportowych firmy Radosheck . Samodzielny transport rzeczy lub gabarytów z Wrocławia na nawet niewielką odległość jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Firma Radosheck powstała niedawno, ale łączy ona w sobie ponad 20-letnie doświadczenie nabyte w ramach współpracy z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami.