Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przewóz

Kompleksowe usługi przewozoweWrocław i okolice

Firma przewozowa Radosheck Przeprowadzki świadczy wysokiej jakości usługi transportowe we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. W zależności od potrzeb klienta oferujemy usługi kompleksowe lub częściowe. W pierwszym przypadku zapewniamy nie tylko przewóz mienia, ale również ich załadunek, rozładunek, a nawet utylizację. Wykonujemy też wybrane prace, np. sam transport albo transport z rozładunkiem.

Działamy w branży przewozowej od lat, dlatego możemy zagwarantować pełen profesjonalizm i terminowość realizowanych zleceń. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i biznesowych. Wykonujemy przeprowadzki domów, mieszkań oraz firm. Transportujemy meble, sprzęty AGD i RTV oraz inne rzeczy domowe i biurowe. Oferujemy także przewóz pianin oraz innych instrumentów muzycznych, wymagających specjalnego traktowania i stosownego zabezpieczenia w transporcie.

Dysponujemy nowoczesnymi, pojemnymi samochodami, które z łatwością mieszczą nawet bardzo duże i ciężkie urządzenia oraz meble wielkogabarytowe. Wiemy, jak odpowiednio zabezpieczyć ładunek w trasie, co daje pewność, że nawet najdelikatniejsze, wartościowe rzeczy nie ulegną uszkodzeniu.

Oferujemy fachowe, a jednocześnie tanie przewozy mebli i mienia we Wrocławiu. Cena realizacji usługi zaczyna się już od zaledwie 1,90 zł za kilometr. Ostateczny koszt zależy od kilku czynników, m.in. zakresu usług (czy jest to sam przewóz, czy również załadunek, rozładunek bądź utylizacja rzeczy), odległości od punktu docelowego, rodzaju ładunku itp. Zapraszamy!

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Radosheck Przeprowadzki

2020-2021