Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Wnoszenie mebli

Wnoszenie mebliWrocław i okolice

Chcesz zamówić meble do mieszkania, ale obawiasz się braku pomocy przy ich wniesieniu do domu? Wiele firm meblowych i kurierskich w ogóle nie oferuje usługi wnoszenia mebli, a niektóre z nich robią to tylko w okrojonym zakresie, np. do konkretnego piętra lub określonego limitu wagi.

Firma Radosheck Przeprowadzki przychodzi z pomocą w tym i każdym innym przypadku dotyczącym wniesienia umeblowania. Oferujemy sprawne i terminowe wnoszenie mebli po schodach, niezależnie od piętra oraz ciężaru czy gabarytów ładunku. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie, dlatego gwarantujemy wysoki poziom profesjonalizmu. Zapewniamy, że usługa wnoszenia mebli zostanie zrealizowana w bezpieczny sposób, aby transportowane meble dotarły na miejsce nieuszkodzone i w idealnym stanie.

Atutem naszej usługi wnoszenia mebli we Wrocławiu jest również korzystna cena. Jeśli interesuje Cię konkretny koszt realizacji zlecenia, zobacz cennik dostępny na stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, aby otrzymać indywidualną wycenę.