Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Poznaj wrocławskie firmy przeprowadzkowe

Transport i Przeprowadzki 12 listopada, 2021
Poznaj wrocławskie firmy przeprowadzkowe

Wrocławskie firmy przeprowadzkowe – przewodnik po najlepszych usługach przeprowadzkowych i spedycyjnych we Wrocławiu

Wprowadzenie: co wziąć pod uwagę przy wyborze firmy przeprowadzkowej

Firmy przeprowadzkowe są często wybierane ze względu na ich cenę, ale istnieje wiele innych czynników, które należy wziąć pod uwagę.

W Polsce rynek przeprowadzek jest bardzo konkurencyjny. Ceny nie zależą od wielkości firmy ani jej statusu jako członka jakiejś profesjonalnej organizacji. Ceny wahają się od 20-30 zł za metr sześcienny. Najtańsze przeprowadzki mogą kosztować zaledwie 1000 zł, co stanowi równowartość około 236 dolarów za mieszkanie z 3 sypialniami, a zawartość mieści się w kontenerze 10m3 o wysokości 2,4 metra i jednych drzwiach.

Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze firmy przeprowadzkowej: jakie środki bezpieczeństwa zapewnia firma? Jakie ubezpieczenie obejmuje towar? Co się stanie, jeśli Twoje towary nie dotrą na czas na miejsce?

5 największych firm przeprowadzkowych we Wrocławiu

Firmy przeprowadzkowe we Wrocławiu to zazwyczaj duże korporacje z dużym doświadczeniem w branży przeprowadzkowej. We Wrocławiu działa 5 największych firm przeprowadzkowych, które oferują usługi transportowe.

Przyjrzymy się pięciu największym firmom przeprowadzkowym we Wrocławiu, które warto sprawdzić.

Przeprowadzka jest jedną z najbardziej stresujących rzeczy, przez które ludzie muszą przejść. A przeprowadzka nie jest łatwa. Wymaga to dużo czasu i wysiłku, dlatego chcesz to zrobić w najlepszej firmie, za najlepszą cenę.

5 największych firm przeprowadzkowych we Wrocławiu to:

1) SLS-Pazeta – firma powstała w 1991 roku i specjalizuje się w transporcie towarów kruchych. Świadczą również usługi pakowania, usługi magazynowania i usługi magazynowania.

2) PDR-SX200 – jest to międzynarodowa firma z siedzibą we Wrocławiu. Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników w całej Europie (w tym w Polsce). Świadczą usługi relokacyjne zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

3) ATISTA-MAX – jest to firma rodzinna, która od lat

We Wrocławiu jest wiele firm oferujących usługi przeprowadzkowe. Jednym z najbardziej znanych jest Miras Przeprowadzki (to chyba najtańsza firma przeprowadzkowa a byc może i najlepsza firma przeprowadzkowa).

Przeprowadzki to firma oferująca profesjonalne i wysokiej jakości usługi transportowe – zarówno na potrzeby osobiste, jak i biznesowe. Ich misją jest sprawienie, aby Twoja przeprowadzka była łatwa, zrozumiała i niedroga. Zadbają o każdy najmniejszy szczegół, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.

Oferują pełną obsługę pakowania, załadunku, rozładunku, rozpakowywania i sprzątania. Zapewniają również ubezpieczenie wszystkich towarów swoich klientów podczas transportu.

Jak upewnić się, że uzyskasz najlepszy stosunek jakości do ceny?

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest porównanie cen usług oferowanych przez różne firmy. Należy jednak pamiętać, że istnieją inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę porównując ceny. Na przykład, jeśli struktury cenowe nie są przejrzyste lub istnieją dodatkowe ukryte opłaty.

Ta sekcja zawiera wskazówki, jak znaleźć tanią firmę przeprowadzkową i jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, próbując znaleźć najlepszą firmę przeprowadzkową dla swoich potrzeb.

Czego można się spodziewać po przeprowadzkach i przeprowadzkach biur

Jeżeli interesują Cię usługi relokacji biur lub przeprowadzki i magazynowanie zajrzyj tu.

Podsumowanie

Zamieszamy cyklicznie porady i wskazówki, które pomogą Ci wykonać kolejny ruch tak płynnie, jak to tylko możliwe